Holland Hotels in San Jose Costa Rica
Villa Margarita
Bed and Breakfast
La Garita, San Jose, Costa Rica
$85 - $110
Familie kamers

Het hotel van ‘Margarita’ in Costa Rica
Villa Margarita is een hotel in San Jose gelegen midden in de natuur tussen de tropische bloemen en vogels; lekker genieten van de zon en het zwembad en dat allemaal tussen de bergen en de vulkanen. Ideaal voor vogelspotters en op loopafstand van Zooave en gezellige restaurantjes. Er zijn ook veel mogelijkheden voor excursies, oa. San Jose & Vulkaan Poas. Hotel Villa Margarita in Costa Rica ligt dichtbij het vliegveld van San Jose en is dus goed voor het begin en het einde van je vakantie.

Jouw host
Margaret
Ik woon sinds 1999 in Costa Rica, en ben hier gekomen voor het heerlijke tropische klimaat en de gastvrijheid van de mensen. Al vanaf het begin zet ik me in voor het opvangen van straathonden en -katten. Daarnaast run ik met veel plezier mijn B&B in San Jose Costa Rica.
- Nederlandssprekende host aanwezig 100%

Hotel voorzieningen
Gemeenschappelijk
- Zwembad
- Grote tropische tuin
- Restaurant
- Gratis parkeren
De Kamers
Gratis internet in alle kamers.
Villa Margarita beschikt over 2 kamertypen:
Double room (max. 4p): prive badkamer met warm water, plafondventilator, koelkastje, wifi, magnetron
Suite (max. 6p): privebadkamer met warm water, magnetron wifi, plafonventilator, koelkastje.
Eten & Drinken
Ontbijt inbegrepen.
Het restaurant biedt lokale en internationale gerechten aan.
Diensten
- Op aanvraag kunnen we een Nederlandstalige gids verzorgen.
- Check-in 14:00-2:00
- Check-out 4:00-11:00
Duurzaamheid
–
COVID-19
–
Locatie: La Garita,
San Jose Costa Rica
Over La Garita en omgeving
La Garita ligt in de provincie Alajuela in de buurt van de hoofdstad San Jose. Mooie attracties als de Vulkaan Poas, Rescate Wildlife Rescue Center (Zooave) en de La Paz Waterfall Gardens Nature Park zijn te bezoeken vanuit La Garita, Costa Rica. Vanzelfsprekend is het ook gemakkelijk de musea van San Jose te bezoeken en karakteristieke dorpjes als Sarchi en Grecia. Sarchi staat bekend als de plek voor houten meubelen en in Grecia staat de “Iglesia de la Nuestra Señora de las Mercedes”; een historische kerk gemaakt van plaatstaal. En vergeet niet een koffietour te doen wanneer je verblijft in La Garita.
Activiteiten
- Poás Volcano
- Rescate Wildlife Rescue Center
- La Paz Waterfall Gardens Nature park.
- San Jose centrum
- Bocas del Toro waterfall park
- Grecia
- Koffie tour
- Sarchi
Het meest gewaardeerd
Rescate Wildlife Rescue Center
High speed internet
Laat inchecken mogelijk
Dicht bij vliegveld
De charme van de B&B en gastvrouw

Contact
Villa Margarita
Contact
+506-83902132
margaritacostarica2009@gmail.com
www.villamargaritacr.com
Adres
Incae road la Garita
Alajuela, Costa Rica
20113
Nog meer Holland Hotels
Vanaf $75,- incl. ontbijt
Dos Palmas Airport
Gelegen op 2 min. van luchthaven San Jose, Costa Rica. Direct toegang tot de hoofdwegen naar alle regios van het land.
Naast het vliegveld
Airport shuttle
24h check-in
Vanaf $80,- incl. ontbijt
Hotel Guayabo Lodge
3-sterren Costa Rica hotel met fraai uitzicht op de Turrialba vulkaan en vallei. Comfortable kamers en een prachtige tuin.